Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz vagy nedves hajra...

Száraz vagy nedves hajra vigyem fel a hajfestéket?

Figyelt kérdés
vettem egy doboz joanna color naturia hajfestéket, és az van a használati utasításban, hogy nedves hajra kenjem fel, de úgy tudom, általában szárazon szoktak hajat festeni, ezért nem tudom, jó lesz-e így. van valakinek tapasztalata ezzel a termékkel kapcsolatban?
2012. szept. 5. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az van ráírva, hogy nedves hajra, akkor arra kend. Mi itt a probléma? (Én még nem láttam száraz hajra való hajfestéket egyébként)
2012. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
száraz hajra kell még megmosni sem kell előtte.
2012. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ok van olyan amit nedves hajra kell akkor csináld úgy ahogy a használati utasítás írja
2012. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell megmosni előtte, csak benedvesíted a hajad, és rákened a festéket. Amúgy milyen színűt vettél? Nekem eddig még nem volt jó tapasztalatom ezzel a márkával.
2012. szept. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. mogyoróbarnát vettem, majd holnap meglátom milyen lesz...
2012. szept. 6. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:

(4-es vagyok)

Nekem világosszőke hajam van, eddig a galambszürkével és az arany homokkal próbálkoztam.

A szürkének többször is nekifutottam, de nem fogta be egyenletesen, és hamar ki is kopott. Az arany homok meg egyáltalán nem látszott meg rajta. (A természetes hajam színe kissé más, szóval látszania kellett volna.)

Remélem neked azért jobb tapasztalatod lesz.

2012. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én más festéket használok, de általában nedves hajra viszem fel és sokkal jobban befogja a hajamat így, na meg tartósabb lesz.
2012. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!