Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom kivilágosítani...

Hogyan tudom kivilágosítani rézvörösre a hajamat? Kb 1 éve akarok olyat, mert iszonyatosan tetszik! Otthon lemerjem szívni?

Figyelt kérdés

félhosszúhoz mennyi kell? Tönkrevágná nagyon a hajam? Alapból száraz a hajam olykor.

Élénkebb vörös a hajam, az a tipikusabb vörös, és nagyon nagyon szeretnék rézvöröset


2012. szept. 5. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Le ne szívasd, legnagyobb hülyeség, utána fele hajad le kell vágni. Helyette inkább próbálkozz jófajta (fodrászkellékesből) rézvörös festékkel, és vegyél hozzá egyel erősebb oxit mint normális esetben adnának.
2012. szept. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Öszintén az én hajam olyan kezd lenni, és szörnyen utálom , rendesen barna színe volt, de msot vagy családi örökség, és én is vörös leszek.. vagy pedig a sok simitástol... igaz nem láccik meg annyira mert inkább felül kezd nagyon világosodni..xD
2012. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ok köszike

[link]


ilyet néztem, pont ilyen hajszint szeretnék, annyira tetszik, a szemszinemhez pont illene..de nem sikerült még:(


2600ft olyan drága, de lehet rászánom majd!

2012. szept. 5. 23:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Vörös a hajad, tehát természetes vörös, vagy a pirosas vörös?

Ha az utóbbi, sajnos mindenképpen le kell szívatnod. SOha az életben nem fogja rendesen megfogni a narancssárgás festék. A pirosas vörös még a feketénél is makacsabb.


Ha természetes vörösből szeretnél ilyenre váltani, akkor 9-es oxival próbálj ki mondjuk koleston, alfaparf festékeket. FÉlhosszúhoz általában egy tubus is elég, de a biztonság kedvéért kettőt vennék. Az alfaparf másfeles higítású, a többi 1-1-es.


A bolit, dobozolt szart kérlek felejtsd el. Nem csomagolnak hozzá normális oxit, nagyon kevés embernek válik be. Egyedül szőke hajszínből varázsolna olyat, mint a borítón. Ráadásul pofátlanul drága is.


A Koleston egy nagyon jó fodrászkellékes márka pl., nekik kerülnek ennyibe a festékeik! Az alfaparf a fele. A bolti cuccok drága lehúzások.


Ha túl gyorsan kopna leszívatás, mosás után a hajszíned, az alfaparfnak van egy jean's color nevezetű tartós, vitaminokkal teli, hajpakolásszerű beomsója. 3500 ft, nagyon szép élénk színeik vannak, kifejezetten extrém hajszínekre. kb. 10 festésre elég. Csak összekevered samponnal, eloszlatod a hajadon, 15 percig hatni hagyod, aztán lemosod.

2012. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!