Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hatást érhetek el, ha...

Milyen hatást érhetek el, ha a kissé nedves hajamat nagy átmérőjű csavaróra csavarom fel, majd megszárítom a hajam?

Figyelt kérdés

A hajam kb. lapockámig érő, ritkított és lépcsőzetes. Alap állapotában se nem egyenes, se nem hullámos, de talán az egyeneshez közelebb van. Szeretném kicsit felturbózni a hajam, de hajbarát megoldások érdekelnek (tehát vasaló, hajsütő és egyebek kilőve).


Arra gondoltam, hogy kipróbálnám a nagy átmérőjű csavarót, de nem tudom, milyen eredményt érhetek el vele.


Az ilyesmi hajak nagyon tetszenek:

[link]

[link]


A nagy átmérőjű csavaróval ilyesmi hatást érnék el? Vagy milyet? Megéri venni ilyen csavarót?



2012. szept. 7. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
az általad linkelt frizut meg tudod csinálni, csak arra figyelj, hogy úgy csavard fel a hajad, hogy az arcodtól el, tehát kifelé és ne befelé tekerd. király lesz. :-)
2012. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
AZt meg tudod csinálni, de azért anniyra ne legyen nagy a csavaró. Ha elsőre nem sikerül, akkor nyugi és tapasztald ki, hogy hogyan lesz tökéletes
2012. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor beruházok majd nagyobb átmérőjű csavaróra.

Egyébként nagyobb átmérőrű csavaróz csak tépőzárasat lehet kapni? Mert én mindenhol csak olyat látok (eurós boltok, drogériák, fodrászkellékes), de attól félek egy kicsit, nehogy összegubancolja a hajam. :S

2012. szept. 9. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!