Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatalmas problémám van!...

Hatalmas problémám van! Elmentem fodrászhoz, és mutattam 4 képet egy tök jó hosszú frizuráról, amilyet akartam. Erre kaptam egy tök rövidet. (bővebben lent) Valaki valami hasznosat esetleg írna?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, mert ez egy szörnyű rövid, bűn ronda hajat...Segítsetek kérlek,kérlek :'(
2012. szept. 7. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna kifizetned és írhattál volna a panaszkönyvébe (gondolom fodrászoknál is van)


Amit tehetsz:

1. mosd meg újra és próbáld másképp beállítani.

2. ricinus olajos pakolás (az gyorsítja picit a növekedést)


Nincs képed róla, hogy milyen lett? + megnézném azt is, amilyet szerettél volna. Arcodat kikockázhatod.

2012. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rakj fel képet, kockázd ki aza rcodés akkor sokkal többet tudunk segíteni
2012. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ilyen lett: [link]

ilyet akartam: [link]

2012. szept. 7. 21:07
 4/10 A kérdező kommentje:
a képen a hajam, mosás után van!
2012. szept. 7. 21:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Bsszus ezt tényleg jól elcseszte és meg is ritkította rendesen... :(

Szerintem használj ricis pakolást. Attól picit gyorsabban nő és többet ne menj ehhez a fodrászhoz...


Én egyszer a hátközépig érő hajamból akartam vágatni egy centit. Csak frissítés lett volna. Végeredmény: éppen leért a vállamig... :S "Ha már vágunk, akkor tényleg vágjunk, ő nem fog szórakozni 1-2 centikkel"

Többet se látott...

2012. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem értem hogy lehetnek ilyen bénák a fodrászok,ennél még én is különbet csináltam volna magamnak...:S :|
2012. szept. 7. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

hát ez jól benézte a fodrász:D


de amilyet akartál szerintem hülyén néz ki, annál még a mostani is jobb, bár megnéznem elölről is

2012. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem direkt csinálják. Első két alkalommal bármelyik fodrász tökéletesen dolgozik, utána meg nagyon trehányak. Tisztelet a kivételnek természetesen (csak velük még nem találkoztam :( )

Csak fél évente járok fodrászhoz, és már a 7. fog következni köv. alkalommal.

2012. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ricinusolajat meg Panthenol sprayt vegyél gyógyszertárban, felváltva használd őket, heti 1-2 alkalommal.

Egyébként miért nem szóltál mikor vágta?

2012. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még várok akár többet is. :) azért nem szólaltam meg, mert hátul kezdte el, és pont középen a vágást, és mit mondhattam volna??? hogy hello ragazd már vissza?!
2012. szept. 8. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!