Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, lányok! Jövő héten...

Fiúk, lányok! Jövő héten osztálykirándulás lesz, strandra megyübk. Szerintetek mit kezdjek a tesszőrzetemmel (has, mell, láb, hónalj? Elég szégyenlős vagyok, nem szoktak aóígy látni.16/F

Figyelt kérdés
Ti hogy csináljátok, mit tennétek?
2012. szept. 7. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

semmit.miért kéne?fiú vagy te is.mi pedig szőrösek vagyunk.

ne borotváld magad

2012. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
azt még hozzá teszem,hogy a hónalj kutyát azért már illik leszedni
2012. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a hónaljadat kicsit kopaszítsd meg,de ne teljesen. a többi maradhat egész nyugodtan
2012. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
95%
Csak a hónaljbuksit szedd le, minden más maradhat.
2012. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
semmit, egy igazi férfi az szőrös. igaz én a hónaljszőrömet le szoktam vágni hajnyíróval, mert akkor nem büdösödik be a hónaljam, borotválni nem ajánlom.
2012. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
A férfi szőrös egy állatfaj... ez köztudott és elfogadott.
2012. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
66%
hóalj kutyákat kínozd meg 1 nyírógéppel. ha vannak "gatya lerántós" oszt társaid [ebben a korban már / még nem kéne lenniük] / v meg akarsz húzni vkit oszt kiránduláson akkor a répára is ráfér a kezelés.
2012. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nagyon szőrös típus vagy, akkor MINDENT hagyj meg (hülyén fog kinézni, ha valami hiányzik), ha nem annyira, akkor a hónaljat kapd le. 19/F
2012. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ezt miért a szexualitásban tetted fel? 16 évesek ide nem is tehetnének kérdést. remélem nem törlik mert hasznos a kérdés és a válaszok is, kivéve mókusgyilkosé aki már a 16 évest is szexre akarja buzdítani. ő sztem még a 12 éveset is ráuszítana egy 8 évesre. elég hülye a felfogásod mókus
2012. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A hónaljról érdemes leszedni a szőrt, a többi maradjon. Sokkal férfiasabb, ha szőrös a pasi.

17/L

2012. szept. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!