Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Van olyan közületek,...

Lányok! Van olyan közületek, akik használnak esetleg férfi parfümöt?

Figyelt kérdés
Van egy férfi parfüm, ami sztem nem kimondottan ffi, sztem simán elmegy uniszex parfümnek is... Nagyon tetszik az illata, kicsit olyan virágos, egyáltalán nem az a ffias illat. Ciki lenne azt használni? Én is lány vagyok...

2012. szept. 8. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki megvett egy férfi parfümöt (Paco Rabanne-One Million), mert azt hitte, hogy női. Sőt, használta is.. Ha nagyon sokan használják ezt férfiak, akkor gáz, hogy rajtad is az van. Ha viszont eddig még szinte senkin nem érezted, akkor nyugodtan. Szerintem.:)
2012. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát én nem használnám, maximum itthon. ha mégis használod akkor nagyon keveset fújj magadra.:)
2012. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!