Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az AVONos testápolók, arckréme...

Az AVONos testápolók, arckrémek, samponok, pakolások jók? Érdemes belőle rendelni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt pakolásom szerettem mert jóvolt pattanások ellen, samponom még most is van (mangós) szerintem az is nagyon jó.
2009. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Milyen pakolásod volt mert nekem is elég sok pattanásom van?:S
2009. júl. 29. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt Avonos szőrnövekedést gátló testápolóm, de kicsípte a bőröm. Hasonlóan jártam Avonos arctisztítóval és tonikkal, ez már nem emlékszem, milyen volt. Ez gondolom bőrfüggő, az enyém nem bírt valamit, viszont a Planet Spa arcápolók bejöttek!
2009. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én tuti nem hasznánák AVONT, se ORIFLAMET, se bolti kozmetikumokat.

Sok esetet halottam, akik allergiásak lettek valaimyen AVON termékre sajna én is az egyik kézkrémre jah meg egy boltira is.

Olyan összetevők vannak benn, ami egy idő után feéhalmozódva allergiát váltanak ki. Az a kérdés kinrek mennxi idő kel ehez. Lehet valakinek 30 év lehet vkinek csak pár hónap , egyénfüggő.

Ami nagyon jó az a forevber aloe verás termékeki. Abszolut tiszta, semmilyen allergiát kiváltó és egyéb toxikus összeteveők nem találhatók benne.

Ha ismered vagy halottál már rólla, akkor ezt ajánlom.

2009. júl. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden bolti termékben vannak ilyen allergiát kiváltó összetevők, nemcsak az Avonosban. Nekem bevált a Skin so soft testápoló és tusfürdő is, bár az illata nem a legjobb, de hidratál! Az arckrémekből a Solutionsot szeretem. És próbáltam már a Planet Spa arcpakolásait is, és azok viszont nagyon jók voltak és még az illatuk is kellemes volt.
2009. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!