Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? FONTOS! 12/L

Mit csináljak? FONTOS! 12/L

Figyelt kérdés
a hajam a vállamig ér és az oldalfrufrum az orrom végétől az állkapocs csontomig van levágva lépcsőzetesen. Nos az itt a bökkenő hogy a hajam hullámos (nem nagyon csak egy kicsit) és a vége mindig felvan pöndörödve és össze vissza áll és néha úgy nézek ki mintha az elmegyógyintézetből szöktem volna (egy kis túlzással).. nem a frizura a baj mert bármennyire is hosszú a hajam mindig így nézek ki :/ plusz még dús is a hajam amitől még furibban nézek ki. Van vmi sampon vagy kence-fice amitől normálisan állna a hajam? A hajsütővastól nagyon töredezett lesz a hajam és ha beszárítom is egy idő után össze vissza áll:S PLS HELP!

2012. szept. 8. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én utálom a waxot, de ma már vannak nagyon jók. Nem próbáltad még, hogy a végére kensz egy kicsit? Szerintem keress egy jót valamelyik drogériában.
2012. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a wax az nem olyan mint a zselé és nem ragad össze tőle a hajam? :/ amikor még rövid volt a hajam használtam és mindig úgy nézet ki mintha zselés lenne. lehet hogy sokat használtam?
2012. szept. 8. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Lehet, hogy sokat és lehet, hogy nem jó minőségűt. Vannak nagyon jók már, nem is látszik, hogy a hajadon van, de megtart nem tűnik tőle zsírosnak meg semmi, van rágó illatú is. :)
2012. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. szept. 8. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
de matt waxot keress :)
2012. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!