Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire káros, ha alapozó...

Mennyire káros, ha alapozó helyett korrektort használok az egész arcomra?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy valamennyire az,de károsabb mintha alapozót használnék? Soha nem találok jó alapozót, olyan színűt amilyet kell,jó fedésűt. Viszont a korrektorom pont jó, jól fed,nem csillog,olyan színű mint a bőröm. Mennyire káros ez? Egy Garnier korrektorról lenne szó ( 2600 ft)
2012. szept. 9. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt komolyan nem fogom fel.. az egész arcodra rákened, mint mások az alapozót?


Iszonyatosan egészségtelen, az összes pórusodat sokkal jobban eltömi mint az alapozó.. Na meg mivel általában a korrektor kisebb kiszerelésben van, nem is olcsó, főleg ha ilyen drága korrektort használsz.

2012. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen így. Tudom, hogy nem jó, de annyira szép lesz tőle a bőröm, és még nem vettem volna észre,hogy jobban eltömíti mint az alapozó.
2012. szept. 9. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát a korrektoroknak azért elég brutál fedőképessége van, ha azt kened az egész fejedre, tényleg úgy fogsz kinézni, mint aki vakolja magát, baromi természetellenes és tiszta gáz.

Ha az ár nem számít (gondolom nem nagyon, ha drága korrektprt pazarolnál az egész fejedre), menj el pl. a MAC-be, ott szakértők segítenek megtalálni a tökéletes színt, és elég nagy a színválaszték is. Persze, hogy egy mezei drogériás márka 3 színárnyalata között nem találsz pont passzolót, de azért nem ilyen márkából kell választani. :D

2012. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eltömíti a pórusokat, szárítja a bőrt. Nem értem, ha ilyen erős fedés kell neked akkor durván pattanásos lehetsz, vagy valami, de azt meg kezelni kéne, nem elfedni és több bajt csinálni. Ha meg semmi ilyen gond a bőröddel, akkor egy színezett hidratáló is megteszi. Alapozóra a legtöbb nőnek nem is lenne szükséges. Divatból meg ne kenj magadra ilyesmit, káros még a legjobb fajta is valamilyen szinten.
2012. szept. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem durván, max 5 db, de elég pirosak,és az alapozó sajnos nem fedi el :(. Voltam már bőrgyógyásznál,de csak kisérletezget.
2012. szept. 9. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!