Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Kallos Colors rézvörös...

A Kallos Colors rézvörös árnyalatát próbálta már valaki? Milyen?

Figyelt kérdés

Most mahagóni vörös szőkére van festve a hajam, de egyáltalán nem olyan, mint amilyennek a mintán kinézett. Sokkal sötétebb és fényben inkább ciklámennek, sötét lilának mondanám, mint vörösnek.

A rézvörösnél attól tartottam, hogy nem fogja befogni, de most az az érzésem, hogy pont olyan lenne, mint amilyet szeretnék, a mostani tapasztalatomból kiindulva...



#Kallos #rézvörös #kallos colors #mahagóni vörös szőke
2012. szept. 9. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A rézvörösről nem tudok nyilatkozni, de én nem bízom a Kallos festékeiben (egyébként a Kallosnak minden más terméke szuper, de a festékeket nagyon elrontották..). DM-es márkák közül a Loreal-nak vannak jó festékei, vagy keress egy fodrászkellékes üzletet, és ott vegyél festékeket.
2012. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Kallost is kellékesnél vettem, annyi jót tudok róla mondani, hogy ez teljesen befogta a hajam. Előtte lenövéssel együtt négyféle árnyalata volt. :)
2012. szept. 9. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:
más jó nincs is a festékben! nekem a tűzvörös árnyalattól majdnem fekete lett! De tényleg nem nagyon akar kikopni ! Most már látszik nagyjából a vörös árnyalat, de ennyi. Ez is csak annak köszönhető, hogy előtte piros hajam volt majdnem. Nem ajánlom a Kallos hajfestékeket!
2012. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most már nekem is a tövénél vörös, a közepén vöröses barna (csak fényben látszik), az alja meg inkább sötét barna nagyon minimális árnyalattal. Most már az sem látszik, hogy egyenletesen fogta volna be.
2012. szept. 29. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!