Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami "csodaszer" amitől...

Van valami "csodaszer" amitől gyorsabban nő a frufrum? És a hajlakk nagyon roncsolja?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy elmentem egy kezdő fodrásznak nevezett nőhöz mert oldalfrufrut akartam, de annyira elcseszte, hogy úgy néz ki majdnem mint a rendes csak annyiban különbözik hogy csak az egyik oldalon van de rendesen egyenesen vágta le nem lépcsőzetesen és így muszáj vagyok feltűzni. És a kérdésem még az lenne, hogy mennyi idő amíg megfog addig nőni hogy rendesen letudjam engedni úgy mint oldalfrufru (most a szemöldökömig ér) ? Meg tudtok valamit ajánlani rá amitől kicsit felgyorsíthatom a növekedését? És a hajlakk roncsolja a hajam vagyis ha lakkozom akkor töredezik és lassabban nő? ez azért fontos mert másképp vannak olyan szálak amik nem maradnak a helyén. Köszönöm előre is ha valaki válaszol nekem ezekre.

17/l



2012. szept. 9. 16:41
 1/2 anonim válasza:
Csattold fel a frufrud, és a hajlakkot felejtsd el. Teljesen hazavágja a hajad. Sajnos nincs ilyen csodaszer. :\
2012. szept. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
próbáld ki a ricinusolajat , a hajtövekre kell rákenni , ettől tán gyorsabban nől a haj!
2012. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!