Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Emo hajat szeretnék (a többi...

Emo hajat szeretnék (a többi lent) (? )

Figyelt kérdés

Sajnos a fodrászom nagyon rövidre vágja a hajamat, még akkor is, ha megkérem, hogy az aljából ne változtasson, még akkor is ha nagyon gány. Ezzel nem is lenne baj, de nekem muszáj a hosszú haj ( rg-hez konty) szóval nem mehetek fodrászhoz, csak akkor amikor közvetlen verseny után vagyok.

vállig érő, kicsit lenőtt féloldalas frufrum van ( sötétbarna, szinte majdnem fekete haj) ebből lehetnek normális emo hajat varázsolni( ha igen hogyan ?) nem ezekre a színekre hanem feltupírozottra gondolok. Sűrgős lenne



2012. szept. 9. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Írd be youtube-ra hogy: short emo hair, és kiad egy csomót. Ha egyik se jó, akkor: emo hair.

Amúgy már nem divat az emo.

2012. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Muszáj hülyén kinézned, amikor emberi formád is lehet?
2012. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy emo hajat akar még nem biztos, hogy az is. Mellesleg van akinek kifejezetten jól áll az olyan tupíros emo séró, pedig köze nincs az emóhoz.

Youtube-on szerintem találsz, illetve az ilyen "képnézgetős" oldalakon szoktak jó frizurák lenni.

2012. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak mondom, h nem vagyok emó, de egyszer nagyon megtetszett a sérő, és engem nem érdekel mi divat mi nem! csak jól akarok kinézni!
2012. szept. 9. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!