Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen időközönként és...

Ti milyen időközönként és mivel szőrtelenítitek a lábatokat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Borotvával és akkor amikor sima lábakat szeretnék.
2012. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 naponta borotva
2012. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Epiláltam, viszont nagyon csúnya lett a bőröm tőle. Tele lett gyulladásokkal, foltokkal, amik most, 3! hónap után kezdtek elmúlni, most már újra kezd szép lenni a bőröm.

Nyáron borotváltam, viszont az sem tesz jót minden nap, szárítja a bőrt. Nekem legalábbis.

Most 2 hétig itthon leszek különböző okokból, ezért most semmilyen szőrtelenítést nem fogok csinálni, kivárom míg megnő, és legyantázom. Az vált be eddig a legjobban. Szép, sima és puha volt a bőröm hetekig és nem lett foltos sem.

2012. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szőrtelenítő krémmel hetente ,borotvával 3naponta .valamikor ezzel valamikor azzal.
2012. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Borotva (előtte epiláltam, gyantáztattam, de utána vagy 1 hétig tiszta pöttyös volt a lábam, majd begyulladtak a szőrtüszők (pedig előtte mindig bőrradíroztam, utána kentem szőrtelenítés utáni balzsammal). Gyanta, eplilás után is nekem már 1 hét múlva közelről látszott, hogy bújnak elő a szőrszálak, így semmi értelme nincs...2-3 naponta borotválom és így szép sima.
2012. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Borotvával, amikor kell. Nyáron éltalában 2-3 naponta, ha hosszúgatyás időszak van, akkor csak ha olyan helyzetben leszek, ahol látszik.
2012. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Epilálni szoktam, és kb. 3 hetente. De ez változó, mert amikor már kinő 2-3 millisre, le szoktam újra epilálni. Viszont nekem is ki szokott száradni egy kicsit a bőröm, bár ez fiúknál talán jobban előfordul. Ezért testápolóval szoktam este bekenni, amikor el nem felejtem. Ti tudtok ajánlani valami jó fajta nem drága, és nem túl szagos testápolót?


28F

2012. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Comb: Nyáron 2-3 naponta borotva

Télen 5-6 naponta


Lábszár: Nyáron 3 Hetente gyanta

Télen: 4-5 Hetente



33F

2016. márc. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!