Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ekcémás vagyok, de a bőrömön...

Ekcémás vagyok, de a bőrömön vannak mitteszerek, pattanások, mivel ápoljam?

Figyelt kérdés
Örököltem az ekcémát, édesanyám részéről, mindenkinek van. Ezt még tudom kezelni, bár mondhatni, mindenhol van, de igazából nem szokott semmi sem látszani belőle, ha kenem rendesen, és kicsit napozok rá. Viszont az arcom is az, és ha elkezdem ápolni az egyébként eltömődött pórusaimat, kijön az ekcémám a mindenféle tonikoktól, kencéktől. Ráadásul nagyon csúnya, mert a szemhéjamat, szemem alatti részt teljesen leszárítják a pattanástalanító készítmények, de muszáj valamit csinálni a pattanásokkal, mitteszerekkel. Van valami ötletetek mivel ápoljam az arcomat?

2012. szept. 10. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Orvostól kérj rá teméket,mert összetett a probléma.
2012. szept. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!