Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A térdem fölötti rész eléggé...

A térdem fölötti rész eléggé narancsbőrös. Mit tehetnék ellene? Ajánlanátok valami hatásos módszert vagy tornát? Elég vékony vagyok, és nagyon zavar, nem merek felvenni szoknyát, sem rövidnadrágot. Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendszeresen masszírozd át, és naponta csinálj legalább 50 guggolást, kis terpeszállásban.
2009. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2009. aug. 1. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

A narancsbőr eltüntetéséhez sok kitartás és idp kel. Sajnos a krémek sok esetnem nem hoznak megfelelő eredményt , mellé nagyon fontos a rendszeres izzatsztó mozgás. A te esetedben úgy gondolom, mivel vékony vagy így neked olyan torna gyakorlatokat kellene végezned, ami kifejezetten a térded fölötti az a com vagy nincs igazam ? :) szóval ami a com izmokat dolgoztatja meg.

És mindezek melett elengedhetetlen a napi min. 2, 3 liter folyadék bevitel.És folyadék alatt nem a cukros löttyöket, üdítőt, energiaitalt, kávét és a felcukrozott teát értem hanem sima csapvizet, ásványvizet valamint a natúr, cukor nélküli teát.

Hogy miyen tornagyakorlat? nagyon jók a kondigépek, máramennyiben anyagilag és időben is meg tudod magadnak engedni, akkor mindenkéépen heti 2x járj konditerembe, de ha nem nagyon jók még a különböző lábgyakorlatok, amit hanyat fekve tudsz végezni.

Leírni nem tudom milyenekre gondolok pontosan, azokra amit általában ismernek. Ha a keresőbe beírod biztos dobki valami :)

Sok sikert!

2009. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocsi az elgépelésekért :)
2009. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fekete kávéba önts durva szemű sót és azzal maszírozd minden nap! ;)
2009. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!