Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrásznak tanulók, mit...

Fodrásznak tanulók, mit mondják a fodrásznőnek, hogy így vágja le a hajamat?

Figyelt kérdés

[link]


Bármikor megyek fodrászhoz, mindig valahogy más lesz a hajam mint ahogy kértem. Egy pontos leírást dobjon valaki, hogy olyanra vágják mint a képen van.


2012. szept. 13. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
nyomtató---> kinyomtatni a képet--->elvinni a fodrászhoz----> Ilyenre csináljad gecccóóó
2012. szept. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már próbáltam úgy is de akkor se sikerült neki kép alapján... drága fodrászüzletbe meg nem akarok menni mert nincs annyi pénzem és kurv@ gyorsan nő a hajam :D
2012. szept. 13. 22:46
 3/10 anonim ***** válasza:
ennyi.
2012. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig hasznos válaszok érkeztek :D
2012. szept. 13. 22:52
 5/10 anonim ***** válasza:
én most végre találtam egy jó fodrászt:o szinte tök olyan lett mint kértem ^^ itt van Pomázon a hévmegállónál, és egy szőkés hajú nő :) nem is drága, 1800ért megcsinálja :) hivatalos fodrásztól ez sztem jó ár
2012. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Itt Kelet-Mo. egyik nagy városában az átlag 1500-2000, én 1500-t fizetek. De ha már ennyit kiadok érte akkor csinálja meg normálisan ahogy kérem.
2012. szept. 13. 23:09
 7/10 anonim ***** válasza:
hát máshol volt ahol csak 500 volt, nem fodrászüzletbe hanem otthon, de nagyon más lett a hajam
2012. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egy képnél jobban elmagyarázni nem lehet
2012. szept. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oldalt 6-9 mm, fent(elöl)pedig 3-3,5 cm legyen. Teljesen ugyanazt azért nem tudhatja, mert nem egyforma a hajnövekedési irányotok a képen lévő fiúval illetve nem egyenes a hajad. Férfi hajnál ez a tré. Ezért is láthatod másnak a hajvágás eredményét.
2012. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ha tökéletesen ugyanazt a frizurát vágja a fodrász, mint a fényképen levő fickónak, akkor sem nézne ki úgy! Azért, mert a te fejformád nem ugyanolyan, a forgóid máshol vannak, a füleid lejjebb, esetleg kifelé állnak, a hajad kevesebb vagy több, vékonyabb, tüsibb ...sorolhatnám.
2012. szept. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!