Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A csipesszel szedéstől miért...

A csipesszel szedéstől miért erősödik a szőr?

Figyelt kérdés

Az alábbi linkben található cikkben az olvasható az utolsó előtti bekezdés utolsó mondatában, hogy ha csipesszel szedjük a szőrünket, akkor erősebben fog nőni, mintha gyantáznánk. Ezt csak én nem értem? Hisz mindkét eljárásnál gyökérrel együtt távolítod el a szőrszálakat, a gyantázás mégis hatásosabb?


[link]


2012. szept. 14. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ennek semmi értelme... a gyantázás, epilálás, csipesszel szedés mind ugyanaz. És még a borotválástól sem erősödik a szőrzet, csak úgy látszik.
2012. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló jól írta,nem erősödik egyiktől sem.De a gyanta és a csipeszelés alaposabb,tovább tart a hatása.
2012. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is hülyeség, nem erősödik a csipesztől, meg igazából semmitől. (Borotvától is csak úgy látszik...)
2012. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak nem értettem miért állít ilyet a cikk, mikor hülyén hangzik, hisz mindegyik eljárás gyakorlatilag ugyanaz.
2012. szept. 14. 16:47
 5/9 anonim ***** válasza:
csak azt tudom mondani, amit a többiek. viszont röhejes az, hogy itt 3 millió kérdést feltettek már hasonló témában és okoskodtak, hogy már pedig erősebben fog nőni -.-"
2012. szept. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem sem nőhet ilyesmitől erősebben, mert ez csupán mechanikai beavatkozás, nem pedig hormonális, vagy ilyesmi :) Akkor mindenkinek a szemöldöke is Kiszel Tündés lenne, annyira nőne, hisz ma már mindenki szedi, és többnyire csipesszel. Nem értem, hogy egy ilyen hiteles oldal miért írt ilyet. Azt hittem lemaradtam valamiről :D
2012. szept. 14. 18:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. Egyébként meg mindenhol írnak egy csomó hülyeséget, pl hogy a természetes anyagok jók, a mesterségesek pedig rosszak, pedig egy gyógynövény pont ugyanannyira ártalmas lehet, ha nem a megfelelő koncentrációban, problémára...stb alkalmazzuk, és atermészetes dolgok között sokkal több az allergén is. Szóval egy csomó megalapozatlan hülyeséget összeírkálnak, főleg az egészséggel kapcsolatos oldalakon.

Egyébként ha valaki már pár éve szedi a szemöldökét, akkor tudja, hogy ott, ahol már évek óta minden alkalommal kihúzol egy szálat, egy idő után megsérül a szőrtüsző és nem nő ki újra. Elvileg a gyantázás és a csipesszel szedegetés se nem gyengíti, se nem erősíti a szőrt, egyszerűen ugyanolyan nő, mint amilyen volt, a kinövő szőrszál legfeljebb azért tűnik gyengébbnek, mert minden szőr és hajszál úgy nő ki, hogy először kis pihe a teteje, aztán ahogy hosszabb lesz egyre vastagabb is...

2012. szept. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem erősödik! egy darabig géppel vágtam a felsőtestemen a szőrt,de kb 2 éve áttértem a gyantázásra.egyiknél sem vettem észre,hogy erősebb vagy dúsabb lett volna utána
2012. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez lemaradt: 19/F
2012. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!