Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a ricinus olajat rajta...

Ha a ricinus olajat rajta hagyom a hajamon egész éjszaka lesz valami baja?

Figyelt kérdés

Ha úgy alszok,hogy rajta van az nem károsítja?

Nincsenek mellékhatásai?

Pl:hajhullás?


Most vettem a gyogyszertárban

Kinek milyen tapasztalata van?

Nőtt a hajatok?

Ha igen mennyi idő alatt és mennyit?


2012. szept. 14. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem vált be. Egyáltalán nem nőtt a hajam, csak elkezdett hullani. :S
2012. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem ne hagyd egész éjszaka a hajadon (1-2-3 órára hagyd) mert már olvastam olyan tapasztalatot, hogy van akinek nagyon hullik tőle a haja, szóval szerintem első próbálkozásnál csak pár órára hagyd magadon...
2012. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egész éjjelre rajta hagytam, mert mindenhol azt olvastam, hogy így kell. (mellesleg pár nappal később olvastam, hogy ajánlatosabb inább a fél órától a 3 órán át rajt hagyni -.-) hatásai: 1. nem tudtam aludni. 2. leesett a fejemről a törölköző és a fólia 3. olajszagú maradt a hajam a harmadik (!) hajmosásig /ami nem azt jelenti, hogy 3x samponoztam... nem... 3. alkalomra jött ki a szag.../ 4. max a nnyi volt a hatása, hogy fényesebb és kezelhetőb maradt utána a hajam. a hajhullásomon nem segített, ugyanolyan mértékben hullott a hajam, mint eddig. viszont a szempilláimmal csodákat művelt :)
2012. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én 3 órát hagyom rajta mindig.

1,5 hónap alatt 4cm-t nőtt.

2012. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kényelmes benne aludni, de nekem nem jött le a fejemről éjjel:D szerintem legközelebb csk négyórára hagyoom rajta, szerintem elég annyi, pár hete használom eddig nem vettem észre h gyorsan nőtt volna, de könnyenkezelhető lett
2012. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, mivel a fejbőröd nem jut elég levegőhöz hullani fog a hajad. Fél óráig épp elég rajtahagyni, utána már hatása sincsen, mivel a hajad végtelen tápanyagot sem képes magába szívni. Mellesleg iszonyat büdös, amit körülötted is mindenki meg fog érezni.

Egyébként én 5 hónapig használtam, semmit nem ért. Előtte is 2cm-t nőtt a hajam havonta, meg használat közbe is. Viszont a töredezett végeknek jót tett. De erre vannak jobb illatú szerek is, szóval inkább azt használom.

2012. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!