Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Édesapám nem engedi meg, hogy...

Édesapám nem engedi meg, hogy levágjam a bajszam, mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés
10-be megyek és hétfőn kezdődik a suli, megyek vissza a bennlakásba.Sokat szívattak a bajszam miatt de apám azt mondta ha levágom akkor végeztem vele, költözhetek el,stb hülyeségek.Most jön egy csomó 9-es csaj és nem akarok ápolatlannak tűnni.Mit tegyek?? Tanácsok?? Kérlek segítsetek!!!!!

2012. szept. 14. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd azt apukádnak, hogy a lányoknak akarsz tetszeni! Ha ő is biztat a lányokkal való ismerkedésre, akkor ez beválhat!
2012. szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogod bevajazod vastagon a bajszot, azt lekanyarintod, nem kell apád engedélyére várni mert még jövőre is Rákóczi bajuszú leszel..

Agyonverni csak nem fog, ha jön a dumával hogy mit mondtam neked hogy le ne merd borotválni, akkor mondd neki hogy nem csinálsz magadból ennyi idősen hülyét hogy bajusszal mászkálsz


Mi lesz még ha a fütykösről jön lefelé a szőr?:)) arra kíváncsi lennék

Sok sikert

20/F

2012. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A hónaljam borotválom ezt tudja és a fütykösömöt is ezt nem és nem is mondom meg ez már intim dolog.
2012. szept. 14. 23:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én félnék a helyedbe, nehogy tényleg elküldjön otthonról:D

Bár sztem orvoshoz kéne fordulnia apádnak!:D

2012. szept. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Borotváld le nyugodtan, emiatt nem fog kidobni, főleg hogy nem is teheti meg mivel gyerek vagy... nem dobhat csak úgy ki akkor sem ha akarna.
2012. szept. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem meg kéne ezt beszélned édesapáddal. Mivel érvel, miért nem szeretné, ha leborotválnád? Neki van bajusza? Mondd meg neki őszintén, hogy neked ez kellemetlen, és jobban éreznéd magad csupasz arccal. Elvégre kamasz vagy, ha nem akarsz szőrbundát az arcodra, lassan el kell kezdened borotválkozni, ez a normális.

Amúgy kutya legyek, ha értem, hogy aki még csak most megy 10.-be, az miért borotválja a fanszőrzetét... Ha még csak nem is látja senki... De biztos öreg vagyok már ehhez.

29/N

2012. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen neki van.És azért borotválom ott lent mert milyen lenne nagy bundával dugni?! :)
2012. szept. 15. 11:16
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Na ezt kapd ki:D ugy látszik, ehhez már nincs mit hozzá tenni...felnőtt a kisfiu....;-)
2012. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!