Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz hajvéggel mit...

Nagyon száraz hajvéggel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem töredezett, csak nagyon-nagyon száraz pár helyen. Ollót mindenképp szeretném hanyagolni egy jó ideig, esetleg valami termék, krém vagy akármi van rá? Ami helyre tudja hozni.
2012. szept. 15. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is, fontos hogy ne vasald..és amilyen gyakran csak tudod, hordd kiengedve..Nekem is nagyon száraz és töredezett volt, de olló nélkül is helyre tudtam hozni. :) Pakolás: 1 tojássárgája + 2-3 evőkanál méz..kend a vizes hajadra..főleg a hajvégekre, és kb 45 perc múlva most le, és mosd meg samponnal is..ez 1-2 hetente megismételhető..:)
2012. szept. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak sajnos nekem muszáj vasalni, mivel nélküle sehogy sem áll.. Hővédőt használok, pakolást is, mindent, mégis száraz.
2012. szept. 18. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne csodálkozz, ha vasalod :/ Elégeted a hajszálaidat és ez a következménye. Hord copfban, vagy fond be. Biztos találsz valamilyen hordható frizurát.

Én az olívaolajos hajpakolást tudom ajánlani, amolyan mélyhidratáló. 1-2 óra után mosd le. Már az első használatnál észre veszed a hatását :)

2012. szept. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!