Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mennyit nőtt a hajatok...

Nektek mennyit nőtt a hajatok a ricinusolajtól?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy körülbelül 2 hónap után mennyit nőtt a hajad? Én már majdnem 2 hónapja használom, de nem nagyon látok a hosszán változást. De lehet csak nekem nem tűnik fel.
2012. szept. 16. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
a ricinusolaj nem növezsti, csak táplálja, védi a hajat
2012. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

gyorsan akarod megnöveszteni a hajad?


Akkor ne KENEGESD hanem táplálkozz tudatosan!!!!!!


Ha egyes táplálékoktól gyorsabban nő a hajad. A többit meg elárulja google is.


Pá!

2012. szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egészséges haj gyorsabban nő. Ne kenj rá semmit, ha lehetséges és mellőzd a vasalót/hajsütőt is.
2012. szept. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
ha nem nő a hajad akkor javaslom, hogy vágass le belőle 1cm-et és megfog indulni a nővés. azért nemnő mert a hajhagyma nem kap levegőt a vége miatt ezért javasolt ilyenkor vágni belőle van olyan ismerősőm akinek vállig érő haja van 5 éve és azóta nem is vágatta le most nemrég viszont elment vágatni belőle kb 2centit és látványossan megindult neki a haj nővése. hozzáteszem nőni mindenkinek nő a haja csak visszatörik ezért kell levágatni legalább 2-3 hónaponta 1-cmet
2012. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hónap után 2 centit. Magyarul semmivel sem nőtt gyorsabban, mint általában. 4 hónap alatt amíg használtam összesen 3,5 cm-t nőtt. Szkeptikus voltam vele, mikor kipróbáltam, és nem is vált be. Gondolom ide is Amerikából gyűrűzött be ez a ricinus mánia, csak azt már senki sem nézi, hogy ott nem ezt a fajtát, hanem a jamaikai fekete ricinust használják.
2012. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 totál hülyeség amit írsz...


Egyébként a ricinus olaj nem hajnövesztő szer.

2012. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. vágástól nem levegőzik a haj.

2. olajoktól megvédheted a külső hatásoktól, de kb ennyi.

3. valóban: helyes táplálkozással és időnkénti vágatással megesik a haj gyorsabb növekedése

2012. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!