Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálhatnék a hajammal,...

Mit csinálhatnék a hajammal, hogy visszakapjam a természetes színét?

Figyelt kérdés

Erősen hullámos, vastagszálú, sűrű sötétbarna hajam van, ami most nagyjából a vállam alá ér (nem minden tincs egyforma hosszú a hajam fazonja miatt). Egy fél éve be lett színezve vörösre ami adott neki egy ilyen bronz árnyalatot, néhány hónap alatt szépen ki is kopott a szín, de a hajvégeknél kb 5 cm nagyon el volt/van töredezve, így a színező ott beivódott a hajszálakba és jobban megmaradt a vörös szín, mint kellett volna, nem igazán kopott ki. Mit tehetnék a vöröses hajvégekkel, hogy ne üssenek el ennyire az eredeti hajszínemtől, ami felül már szépen nő? Nem akarom levágatni azt a részt mert növesztem a hajam, viszont befesteni/színezni se akarom, mert kizárt hogy a fodrász eltalálná pont azt a színt ami a saját hajszínem és így megint csak felemás lenne a frizurám. :S + Nem akarom még jobban kiszárítani a hajamat festékkel/színezővel...

Ötletek? :/



2012. szept. 16. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nem akarod levágatni a töredezett részt mert nőveszted? megmondom nekem őszintén, hogy a hajtövedmél fogod látni, hogy nő a hajad de ha nem vágod le akkor a vége mindig vissza fog törni magyarul a hossza semmit nem fog nőni, mivel nem kap levegőt a hajad és csak visszafog törni. elmesélem neked már 1x itt valakinek megtettem, hogy egyik ismerősőmnek vállig érő haja van 5éve nem vágatta nem is nőt neki a hossza nemrég elment 2cmet vágatott körülbelül és azóta látványosan elkezdett nőni a haja. ennyit ér az ha levágatod a hajad sokkal egészségesebb lesz és még a hossza is fog nőni
2012. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló gonddal én is küszködtem.. A festett szőke hajamat, mikor barnára festettem, mindig visszakopott szőkére, és akárhányszor festettem át sosem jött be.. Ami nekem bejött, az az volt, hogy feketére festettem az egész hajamat, és hagytam lenőni, aztán a fekete szép fokozatosan lenőtt és kikopott. 1 évvel később már majdnem az egész hajam az eredeti hajszínében pompázott és kb 5 cm szőke rész látszódott, ami a feketéből kopott ki.. Ha van türelmed kivárni, hogy lenőljön, és tűröd, hogy miközben kopik picit fura árnyalatokon megy keresztül akkor szerintem csináld ezt!
2012. szept. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!