Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány vagyok, mitcsináljak a...

Lány vagyok, mitcsináljak a bajuszommal hogy ne szúrjon?

Figyelt kérdés
nagyon látszott, ezért elektromos géppel leszedtem, olyan mint az epilátor de nem szedi ki tövestől. és szúr.. mitcsináljak vele? szerintem ez zavarna egy fiut is, ha érezné..segitsetek!!

#fontos #bajusz. szúr
2012. szept. 16. 14:43
 1/8 Adele Jonas ***** válasza:
Ha azt szeretnéd hogy ne szúrjon, vegyél arcra való gyanta csíkot és azza szedd le. Többé véletlenül se használd azt az eszközt amivel eddig szedted, mert minél többször használod, mivel csak levágja, a szőrszálak egyre sötétebbek és erősebbek lesznek. Szóval gyantázd, hogy hagymástól jöjjenek ki, mert így csak 2 hét múlva nő ki megint, de csak pejhesen. :)
2012. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A villanófényes szőrtelenítés is gyengíti a szőrtüszőt.
2012. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és ha péntekre kéme de még nem volt se epilálva,se gyantázva és ezek közül valamelyikkel lenne, és h ne szúrjon pénteken melyikkel csináljam,és hány nappal péntek előtt?? h ne pattogjon ki.. ja és köszi a válaszokat _)
2012. szept. 17. 17:02
 4/8 Adele Jonas ***** válasza:
Pénteken mielőtt elindulsz otthonról. És ne kend be semmivel, ha nagyon száraz, körömvirág krémmel.
2012. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszii:)) és epilátor jó, vagy inkább gyanta?? epilátorra gondoltam.. ti mitgondoltok? bocsi hogy ennyit kérdezek csak szeretném ha nem szúrna..:/
2012. szept. 19. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:

hát én tegnap gyantáztam le először a bajuszomat, és vigyázz, mert egy óráig (nekem legalábbis.;D) rákvörös volt az egész. De egyébként nem nagyon fáj.;)))))

13/L

2012. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
fuu:D nekem az epilátorra van most lehetőségem, mivel holnapra kell :D holnap megcsinálom szreintem, remélem este 7-8ig elmulik ha olyan 2 óra felé megcsinálom://
2012. szept. 20. 21:44
 8/8 A kérdező kommentje:
jaa és köszönöm :))
2012. szept. 20. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!