Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Drogériás hajápoló termékek....

Drogériás hajápoló termékek. Te melyikre szavazol?

Figyelt kérdés

Melyik drogériás

-sampon

-balzsam/pakolás az, amelyiknek van értelme?

(A hajam nem zsírosodik gyorsan, heti 2x mosok hajat, a hajvégeim viszont sokszor, mint a seprű...száraz és könnyen töredezik)


2012. szept. 16. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elseve tükörfényt használok jelenleg, de a nivea termékeit is szeretem. Pakolást nem, csak sampont és hajbalzsamot heti 1-szer, kifejezetten a hajvégekre. Nekem is ki szokott száradni a hajam, hiszen derékig ér, de nem töredezik.
2012. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Samponból nekem a baba és a head&schoulders vált be, általában ezeket használom váltogatva.

Jelenleg a kedvenc balzsamom a balea szőke hajra való balzsam. Nagyon jó puha, selymes, könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam, és nem nehezíti el. Mivel ilyen jól bevált, lehet, hogy kipróbálom majd a samponját is. :)

Pakolást most gliss kur shea vajasat használok, de szerintem nem éri meg az árát. Persze, ápol, puha a hajam tőle, kellemes az illata, de korábban a kallosos placentás pakolással is kb. ugyanezt értem el és jóval olcsóbb.


Ami viszont nekem a száraz, néha kicsit sprőd és seprűs hajamon nagyon sokat segít, a balea repair antispliss szérum. Ez a hajvégápoló maga a csoda. Sokkal szebb, puhább lesz tőle a hajam, nem olyan sprőd és seprűs.

Szóval úgy érzem, jók ezek a balea termékek. :D

2012. szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sampon: Babylove, Dulgon kids

Balzsam: Wella Repair, Moisture

Pakolás: Syoss Moisture

Nekem ezek jöttek be.

2012. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!