Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A vákuummasszázs vagy a...

A vákuummasszázs vagy a mezoterápiás kezelés hatékonyabb a narancsbőrre? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,jó.
2012. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem, ha nem rendszeres. Inkább vásárolj magadnak tripleffect zselét és bőrápoló olajat és minden este masszíroztasd vagy masszírozd magad jó erősen az érintett területeken. Nálam ez jobban bevált, mint ezek a kezelések, mert ezeket 1-2 alkalomnál tovább nem bírtam fizetni...
2012. szept. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos nagyon drága a kezelés, de talán ha egy kúrát megcsinálnék és utána meg kenegetném magam krémmel, sportolnék, és sok vizet innék talán teljesen meg tudnám szüntetni.Ebben reménykedem.....
2012. szept. 18. 10:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó hozzászóló!Az a zselé mennyire jó a már meglévő narancsbőrre?
2012. szept. 18. 10:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem több éves narancsbőrömet sikerült vele 90%-osan eltüntetni. Ezt úgy értsd, hogy a nagy kráterek megszűntek és már "csak" akkor látszik a sok lyukacska, amikor nagyon összenyomom a bőrömet kézzel. :) Én is sokat ittam és még arra is odafigyeltem, hogy szénhidrátot főként zöldségből és gyümölcsből vigyek a szervezetembe.
2012. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jaj,ez most nagyon fellelkesített :) Akkor van remény :)

De a sok minden közül (vákuum, mezo, zselé) melyiket használtad? Vagy te vagy az utolsó hozzászoló, aki a zselét javasolta? És még annyi,hogy mennyi időbe telt míg láttad a változást?

2012. szept. 18. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, én ajánlottam a zselét, aztán megint én írtam neked. Én testtekercselésen is voltam, meg vákuummasszázson, semmit nem érnek, ha nem tudsz rájuk mondjuk hetente 2x menni 1-2 hónapig.

Étrendváltoztatás és a tripleffect és bőrápoló olaj együttes használata (erős körkörös masszírozás)volt nálam főként a "változtatás". Amúgy elég sok idő, 3-4 hónap is eltelt, mire a jelenlegi állapot beállt. De így visszanézve bőven megérte a fáradozást is meg a belefektetett pénzt is.

Az étrendet (kevés szénhidrát) azóta is tartom, zseléből 2 tubussal vettem, de nagyon keveset kell belőle használni (inkább több olajat), az első kitartott 2-3 hónapig, a másodikból még alig használtam. Az olajat is ott vettem, ahol a zselét (neten a mindennőnek.hu-n), azt testápolásra is tudtam használni, abból is a 2.-at fogyasztom. :)

2012. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezer köszönet a részletes beszámolóért, rengeteget segítettél!Nagyon köszönöm!Akkor én is megrendelem :)
2012. szept. 18. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!