Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colour B4 hajszíneltávolító,...

Colour B4 hajszíneltávolító, használata? Extrát vegyem meg? Milyen hajszínezőt (márka palette, garnier? ) színt vegyek, hogy szép középbarna legyek? Legvilágosabb szőke? vagy középszőke? azoonnal lehet rá festeni, vagy másnap?

Figyelt kérdés

3 képet csináltam, a hajamról.


ilyesmi színt szeretnék elérni. mint a cikkben a lány haja, vagy picit sötétebb.


[link]


köszönöm


2012. szept. 18. 22:55
 1/5 A kérdező kommentje:

lemaradt a hajam:) vörös színű.


[link]


[link]


[link]

2012. szept. 18. 22:56
 2/5 anonim válasza:

Én is itt olvastam erről mert sötétszőke hajszínt akartam, ezért kipróbáltam a hajszín eltávolítót, de nem jött be!

Világosabb lett tőle hajam az igaz, de elég ocsmány színt csinált. Ahhoz hogy át tudtam volna festeni a hajam szőkére minimum 4-5x meg kellett volna ismételnem és utána rá a szőke hajfesték. Ez hosszú hajnál elég macerás és költséges mivel minden festésnél dupla adagot kell venni. És abból a pénzből egy fodrász is megcsinálja. Én másnap már át is festettem barnával és letettem a szőkéről. Leszívatni sem akartam mert nem akarok felesleges 5000-et kidobálni minden hónapban.

Szerintem gondold meg ha ilyen színű hajat szeretnél és inkább menj fodrászhoz. Mert mégis olcsóbb lesz mint ahogy én jártam :)

Remélem segítettem egy picit :)

2012. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam és azt az eredményt kaptam amit akartam. Nagyon sötét lila hajam volt. Mikor leszedte, igen az enyém is elég furán nézett ki. Viszont rögtön rá lehet festeni, és Syoss-t vettem sötét szőkét. Szép egyenletesen befogta. Valamivel sötétebb volt mint a dobozon a képen, de én megvoltam vele elégedve. Kövesd a használati utasítást szóról szóra ami benne van és nm lesz baj szernitem.
2012. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok:)


Belefogok, csak a színt kell eltönteni melyik legyen, mert egyenlőre csak hajszínezővel szeretném megcsinálni. csak még nem tudom melyik árnyalat. meg hogy végülis milyne szín legyen. nem szeretném elhamarkodottan dönteni:)

2012. szept. 19. 18:40
 5/5 A kérdező kommentje:

Megcsináltam és itt a kép, utána nem festettem be semmivel, de vettem a biztonság kedvéért egy Garnier color&shine világosszőkét. Nem tudom, hogy be merjem e festeni majd vele kb 2 -3 hét múlva. Töve saját, egy kis ősz hajjal:)


[link]

2012. szept. 21. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!