Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vki tudj@ hogy lehet megcsinál...

Seres Timon kérdése:

Vki tudj@ hogy lehet megcsinálni magam élőhalottnak?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel hogy bírnám megcsinálni a hajam hogy úgy nézzen ki mint egy élő halottnak a Word of Warcraft nevű játékból. 14 , éves fiú vagyok félhosszú hajjal

#haj #World of Warcraft #undead élőhalott
2012. szept. 19. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Vigyél fodrásznak képet arról a hajról és ő megcsinálja neked.
2012. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért azt ne felejtsd el, hogy a játékban a hajak úgy vannak bekonfigurálva, ha fúj a szél, ha párás a levegő, ha akármi van, annak a karakternek a haja úgymarad, se nem nő, se nem hullik ki. Mellesleg ha a frizura nagyon extrém, közröhej tárgya leszel. Továbbá: Nem is biztos, hogy illene hozzád.
2012. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok sokáig csak pár napra és már az arcra vmi minta... Van 1használatos olyan festék ami hajmosásnál jejö vagyis arcra kéne valami jo minta :)
2012. szept. 20. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nekik csak simán nagyon száraz meg ilyen cafrangos hajuk van :D vegyél kimosható hajszínezőt, pl sötétzöldet vagy méregzöldet, azzal fesd be, aztán én egy csomó hajlakkot fújnék rá, összeborzolnám, és a sok lakktól összetapadna meg durva hatásúra száradna.
2012. szept. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!