Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ha intenzív vörös...

Szerintetek ha intenzív vörös hajamat beszínezném 3db 6-8 mosásos kékesfekete hajszínezővel befogná, szép színe lenne?

Figyelt kérdés
Kb mennyi idő után kopna ki csúnyán? És utána ha visszafesteném vörösre befogná élénkre?(2 dobozzal szoktam) Kb hátközépig érő hajam van és elég kevés.
2012. szept. 21. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha logikusan gondolkozol kék+vörös=lila , de nem hiszem hogy hajfestéknél ez így van . Bár nővéremnek répa-sárga lett a haja a szőke festéktől, szóval bármi megtörténhet.
2012. szept. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem befogná a fekete hajszínező, de h autána szintén hajszínezővel akarsz visszaváltani vörösre, nem fog menni.
2012. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
vorosre rendes hajfestekkel festem.
2012. szept. 21. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!