Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vasaljam tartósan a hajam?

Hogyan vasaljam tartósan a hajam?

Figyelt kérdés
Hosszú, hullámos viszonylag sok hajam van. Mikor reggel kivasalom a hajam fél óra múlva olyan mint ha semmit se csináltam volna a hajammal. Próbáltam már a hajlakkot is de nekem az se segít. Tudna nekem segíteni valaki hogy mit tegyek hogy egésznap szögegyenes maradjon a hajam?
2012. szept. 21. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálj ki valamilyen hajkisimító terméket.

Fixálásra pedig waxot használj, sokkal jobb a hajlakknál.

2012. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tipúsú hajam van. Vettem egy közepes minőségű hajvasalót és alig tartott valamit. Aztán rászántam magam és gyűjtöttem kicsit a pénzem. Lett egy kiváló minőségű hajvasalóm, amivel három nap múlva is viszonylag egyenes a hajam. Ha nem a márka a gond, akkor vegyél hajegyenesítő sampont (Syoss Smooth Relax), mosd meg, aztán knj rá hajegyenesítő habot. Utána vasald. De szerintem nem éri meg. Nekem mindenki azt mondja, hogy sokkal jobban nézek ki hullámos (vagyis időtől függ, néha már göndör) hajjal, mint természetellenesen egyenesen. Ha változtatni akarsz, fésüld ki vizesen, hajdsd le a fejed és szárítsd szárazra anélkül, hogy felemelnéd. Várd meg, míg teljesen kihűl a fejbőröd és nézz tükörbe. Sokkal jobb tipp ez dús hullámos hajra, mint a vasaló. Ráadásul viszonylag tartós is. Próbáld ki szerintem! :)
2012. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tartósat akarsz, akkor menj el egy fodrászhoz és csináltass egy brazil hajegyenesítést. Hónapokig egyenes marad. Nekem vállig érő, sok hajam van, hullámos. Kb. négy havonta megcsináltatom, bár vannak tincsek, amik soha nem lesznek egyenesek, de ha normálisan meg tudod szárítani, akkor egyenes lesz, nem kell vasalni. Nekem sajnos két gyerek mellett nemigen akad időm vasalni, de ez a brazil tényleg jó, sokkal kezelhetőbb lesz a haj.
2012. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!