Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 évesen egy egyszeri tartós...

15 évesen egy egyszeri tartós hajszínezés nagyon roncsolja a hajat?

Figyelt kérdés
Sötétbarna hajból sötétszőke vagy középszőke színűre.

2012. szept. 22. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
nem roncsolná, de el kell hogy keserítselek. sötétbarnát nem fogja befogni világosabb hajszínező..
2012. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sötétbarnából akkor lesz világosabb ha leszívatod. Az meg iszonyatosan tönkreteszi a hajat. Kiszárad, töredezik, olyan "szöszös" lesz.

Egyszeri hajszínezést nem tudom hogy érted... ez 3 hét után már láthatóan rondán nő lefelé és vagy fested újra vagy hagyod lenőni, de az rettentő ronda lesz.

2012. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sötétbarnát a színező nem fogja kivilágosítani...középszőke vagy úgy lehetsz, ahogy előttem is írták, hogy leszívatod a fodrászoddal de az nagyon roncsol VAGY a kíméletesebb megoldás a hajfesték, de az is hazavágja a hajat...januárban kitaláltam, hogy az addig gyönyörű gesztenyebarnára festett hajam kiszőkítem tejföl szőkére...hajfestéket választottam és nem bántam meg, ugyanis utólag megbántam a szőkítést de így legalább több ép hajszálam maradt a bakim után :)
2012. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!