Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lapos haj ellen valami módszer?

Lapos haj ellen valami módszer?

Figyelt kérdés
Hátam közepéig érő hajam van, de nagyon rosszul áll, ha le van lapulva a tetején. Mit tudnék tenni, hogy nagyobb legyen? Tupírozással is próbálkoztam, le is lakkoztam mindig, de az sem tartott sokáig... vagy lehet bénán csinálom?
2012. szept. 22. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Hajmosás után hajtsd előre a fejed és úgy szárítsd a hajad alulról, de legalább a végén egy pár percig szárítsd így a hajad. Én ha így szárítanám a hajam, nagyon hülyén néznék ki, se nem egyenes, se nem hullámos hajam lenne, ezért tincsenként beszárítom a nagy körkefével, majd a végén lehajtom a fejem és úgy is szárítom egy kicsit a hajam. Ettől szép tartása lesz a hajamnak és 2-3 napig simán kitart.


Utána szoktam olyat csinálni, hogy bevizezem a hajam tövét és megszárítom lehajtott fejjel, így ismét lesz egy kis tartása a hajamnak. Nem pont olyan, mintha hajat mostam volna, de a lelapult hajnál sokkal jobb.


Ezt tudom ajánlani, mert tényleg jó módszer. Vagy nagy átmérőjű csavarókra csavard fel a felső tincseket és szárítsd pár percig. Hagy, hogy kihűljenek a tincsek, majd bontsd ki a hajad. Ez is megemeli a hajtövet egy kicsit. :)

2012. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!