Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb termék szem alatti...

Legjobb termék szem alatti karikákra, duzzanatokra?

Figyelt kérdés

Nem házi gyógymód érdekelne most, hanem drogériákban/patikákban kapható krém/zselé/pakolás, ami nektek bevált és eltüntette vagy legalább halványította a karikáitokat valamint csökkentette a duzzanatokat.

Ár nem számí (persze ha olcsót tudtok mondani, annak örülök) éppen azért érdeklődöm és vagyok kíváncsi minél több ember véleményére, mert be szeretnék fektetni egy tényleg HATÁSOS szemkörnyékápolóba, viszont nem szeretnék zsákbamacskát venn.

Köszi!



2012. szept. 22. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Az Erbolarionak van egy szemzseléje, ami kimondottan szem alatti karikákra és táskás szemre ajánlott, én is ezt használom, nekem bevált. A boltban ahol vettem, ki is lehetett próbálni, szóval az állagát meg tudod így nézni, igaz a hosszantartó hatása csak rendszeres használat során derül ki.
2012. szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!