Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj vélemények?

Ricinus olaj vélemények?

Figyelt kérdés
Azoknak a véleményét várom akik már használták! Tényleg szebb puhább és hosszabb lesz tőle a haj?

2012. szept. 22. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Elnehezítette a hajam, hullott, lelapult, büdös is. Semmi más hatása nincs.
2012. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem teljesen puha és fényes lett tőle a hajam. A vége már nem töredezik amióta használom és gyorsabban nő. Jahm, és lett egy csomó babahajam tőle.
2012. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
1. egyáltalán kimostad? :D
2012. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Nekem alapból száraz és göndör, erősszálú hajam van, de a ricinus teljesen megszelidítette :) Eddig is jól kezelhető volt, de a tapintása annyira puha lett, hogy nem győzöm simogatni :)) Persze emellett jó sampont és balzsamot is használok, így teljes a hatás :) Nekem nem nehezítette el a hajam, nem lapul és nem is oroszlánsörény. Pont jó.

Barátom hívta fel a figyelmemet valamelyik nap a babahajaimra :) Én észre sem vettem volna. Nem tudom, nő-e a hajam tőle... Talán. Az is lehet, hogy csak bemagyarázom :) Mindenesetre nekem bejött :)

2012. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Nekem gyorsabban zsírosodott tőle a hajam, pedig kimostam rendesen a hajamból. 3x mostam ki samponnal, bő, meleg vízzel.


Viszont a hajam hossza sokkal puhább, egészségesebb lett tőle. Ezért amikor volt időm a nyáron, akkor a hajhosszra tettem hajmosás előtt és rajta hagytam pár órára. Sokkal kezelhetőbb, puhább, ápoltabb lett tőle a hajam és kevésbé töredezett. 5 hónap alatt kb. 2 cm-s töredezett rész volt a hajam végén. Máskor 2 hónap alatt volt ennyi, igaz akkor gyakrabban is vasaltam a hajam.

2012. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
#4 válaszoló vagyok. Erről a kimosásról nagyon sokfélét hallottam már. Szerintem nagyban függ a fent hagyott időtől. Nekem könnyen kijön, 1-szer samponozom, utána balzsam, de se szag, se kellemetlen tapintás nem marad. Az egész hajamon szoktam eloszlatni, főleg a végein. Igaz, én max. 20 percre hagyom fent, inkább csak 10, de így is éppen eléggé hatásos. Hátha ezzel a kis változással nem lesz ragacsos! :)
2012. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszok! Azt hiszem hogy ki fogom próbálni! Még jöhet válasz!!!
2012. szept. 23. 11:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem bevált. Próbáld ki mert úgylátom van akinek rossz véleméménye van róla. Valakinek bevált valakinek nem. Nekem egy hónap alatt már 1,5-2 centit nőtt a hajam pedig nagyon lassan nő. De pont látom hogy mennyit nő mert be volt melírozva és utána egy héttel kezdtem el. Tényleg selymesebb puhább lett tőle a hajam. Én szeretem
2012. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!