Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lánynak anyajegy van a kezén?

Figyelt kérdés

Nagyonpicit türemkedik ki, viszont elég nagy (kb. 1 cm).

A jobb kezemen van, a hüvelykujjamnál. Sajnos, ha valakivel kezet fogok, akkor alapból megérinti.

Nagyon gáz? Szerintetek undorító?



2012. szept. 22. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. De jó lenne ha levetetnéd, ha tényleg olyan nagy és kidudorodik, mert mégis csak használod a kezed, el is rákosodhat.
2012. szept. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, ha fülig beleszeretnék egy olyan lányba, akinek van egy anyajegy a kezén, akkor inkább felakasztanám magam

szerinted?:D

2012. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nagyon zavar leszedetheted a sebészetnél
2012. szept. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen van, ahol hozzáérnek, könnyen sérül, szerintem szedesd le, mert az nem jó, ha egy anyajegy "inzultálva" van. (Bőrgyógyász mondta.) Amúgy nem gond szerintem mint látvány.
2012. szept. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!