Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem sikerült a cukorgyan...

Miért nem sikerült a cukorgyantám?

Figyelt kérdés
Itthon készítettem magamnak cukorgyantát, de valami miatt nem sikerült. Szó szerint elcsúszott a bőrömön, nem tapadt meg rajta. A színe sötét mézszínű volt, bár a videóban azt mondták, kb fél óra alatt készül el, nekem 10-15 perc alatt megvolt. Lehet, hogy azért készült el gyorsabban, mert kevesebbet csináltam, vagy ez is függhet az összetevők mennyiségétől/minőségétől? Az összetevők aránya lehetett rossz? Vagy nem volt elég meleg?
2012. szept. 23. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... csak cukrot, vizet raktál bele, vagy még valami mást is?

Ha kevesebbet csinálsz akkor persze hamarabb elkészül. Bár lehet hogy nem főzted elég ideig, nem tudom, elsőre keveseknek sikerül. Ki kell tapasztalni hogyan jó.

2012. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
citromlevet is tettem hozzá, ahogy azt a videóban láttam. de szerintem nem az lehetett a gond,hogy túl kevés ideig főztem, mert így is majdnem a kelleténél sötétebb lett :/
2012. szept. 24. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Én most néztem egy videót,ezt.

[link]

Pont úgy csináltam,mint a csajszi és elsőre sikerült.Nem is égetett meg,mert azt csináltam,amit a csajszi mondott és már csak langyos volt,mikor a tenyerembe vettem.Max. fél óra pepecselés volt az egész és már gyantáztam is.Le is szedte szépen a szőrt,mindenhol.Úgyhogy nagyon jó. :) Olcsóbb,akármikor megcsinálhatod.Előre is,mert az üvegben eláll.Ha már gyurmázod és nagyon tapad,akkor picit bevizezed a tenyered és úgy gyurmázod,aztán már érzed,hogy mikor nem fényes annyira)mert úgy nem is tapad) és gyantázhatsz is tovább.És ha megint nagyon tapad,megint vizezed a kezed... és így tovább.

2012. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!