Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell ilyen hajat csinálni...

Hogy kell ilyen hajat csinálni? (valami csiga)

Figyelt kérdés

Azt írta a lány,hogy egy csigával készítette,de én nem tudom,hogy azt hogy kell elkészíteni,tudnátok mutatni videót?Köszönöm

[link]



2012. szept. 25. 03:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette, hogy csiga alakba feltekerte a haját, ahogyan az az első képen is látható.
2012. szept. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom vizes volt a haja és úgy száradt meg.
2012. szept. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy valami olyasmi csak én iszonyat béna vagyok ezért lenne jó egy videó,köszönöm.
2012. szept. 25. 06:11
 4/7 anonim ***** válasza:
összefogod a hajad és elkezded tekerni, mintha ki akarnád csavarni belőle a vizet. Ahogy tovább tekered, magától be fog csavarodni ilyenre. De ha van diffúzor a hajszárítódon, olyan nagy tárcsa, akkor fejjel lefele szárítva a hajat és azt tekergetve is ilyen lesz.
2012. szept. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

rendben :)

köszönöm a segítséget

2012. szept. 25. 06:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!
2012. szept. 25. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!