Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász túl sötétre festette...

A fodrász túl sötétre festette a hajam, tudom valahogy világosítani?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam fodrásznál, a sötétszőke hajamat szerettem volna kicsit sötétebb barnára festetni, ami még természetes. Ennek ellenére irtó sötét lett, és nagyon nem passzol az arcomhoz.

Tudtok valami tippet mondani, hogy mivel tudnék rajta világosítani kicsit? Átfestetném szívesen, de tartok tőle, hogy nem fogná be egy világosabb festék most. :(



2012. szept. 25. 18:27
 1/9 anonim válasza:
én velem is ez volt.. én vettem egy garnier Color Naturals 9.1 nagyon világos szőke hajfestéket és attól ilyen közép barna lett/vilagos barna lett..:)
2012. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szegényke..

egy színezőt dobhatsz rá valami jó világosbarnát,nem fog ártani de valamit szerintem dobni fog rajta.

Pár hét múlva kipróbálhatnád a fény melírt az is sokat fog segíteni rajta,mutatós lesz!

2012. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után festhetem rá szerintetek? Nem lesz foltos? Félek, hogy csak rontanék a helyzeten :)
2012. szept. 25. 18:38
 4/9 anonim ***** válasza:

színezőt már holnap is ráfestheted nem lesz baja a hajadnak..amit első ajánlott azért neccesebb mert könnyen narancssárga lesz a hajad. De hogy természetes színű nem lesz attól az biztos.

Én inkább ezt használnám pl:


[link]

2012. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem lesz látványos arra készülj,de árnyalni fogja ami sokat segít ilyenkor. Károsítani szintén nem károsítaná,az árnyalat csak tipp,amelyik jobban tetszik:)
2012. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Még olvasgattam a témában, és sokan mondják a L'oreal Effasor hajradírt..Jól hangzik, de még utána kell olvasnom:)

2012. szept. 25. 19:03
 7/9 anonim ***** válasza:
várj egy hónapot mindenképp, úgyis fog kopni!
2012. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ne radírozd, ne szőkítsd mert narancssárga lesz. használj hamvasító sampont, az nekem is bevált amikor sötétebbre sikeredett a hajam.
2012. szept. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A festett hajat szépen koptatják a korpás hajra való samponok, lehet, hogy most jó lenne ezt kipróbálnod. Én nem állnék neki semmiféle hajradírozásnak, mert tényleg kophat annyit, amennyit szeretnél, és ha elrontod a szőkítést (mert az Effasor sima szőkítőpor ám), akkor nagyon nehéz lesz helyrehozni!
2012. szept. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!