Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fájdalmas a hegtetoválás?...

Fájdalmas a hegtetoválás? Milyen árban vannak? Az alkaromra szeretnék valamit csináltatni. Esetleg van valami lista, ahol lehet ezek közül válogatni, vagy nézelődni? Kecskemét körül csinálnak ilyet? Megbízható?

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Elég fájdalmas lehet... főleg ha azt vesszük, hogy jópár napig, akár hétig nyítva kell hagyni a sebet mielőtt összeforr... tehát sózás meg hasonlók. Én nem bírnám ki.
2012. szept. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, a sebet folyamatosan maratni kell, nem kellemes
2012. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
84%

Régi kérdés...azt hittem van egy heged mondjuk műtét miatt és arra akarsz tetováltatni. Ez amit kérdezel nekem már tényleg az a kategória, hogy annyira szenved valaki, hogy már nem tudja mit csináljon. Ha lány vagy nagy valószínűséggel a nőgyógyászok elfogják intézni, hogy valahol, de legyen heged szülés után. Hidd el nem leszel boldog tőle.

Az, hogy megbízható-e egy ilyen dolog majd 10-20 év múlva kiderül, amikor egy komoly bőrgyógyászati probléma jön elő.

(volt tetoválásom, sok év múlva lézerrel leszedettem, a legnagyobb baromság, hogy tetováltattam)

2014. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!