Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinyomtam egy bőr alatti...

Kinyomtam egy bőr alatti pattanást (mikor kijött, akkor repedés szerű hangot adott ki). Mára egy kb 1 cm átmérőjű piros folt jött ki a helyén, nem duzzadt de érintésre fáj. Ilyenkor mit lehet tenni hogy mihamarabb begyógyuljon?

Figyelt kérdés

2012. szept. 26. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Vizezd be a kezed/ujjad és nyomj rá egy kis fokrémet. Azzal kend be (ez azért csak akkor ajánlott, ha otthon vagy, de ha indulsz majd valahova azért előtte mosd le, mert félreérhető:D)
2012. szept. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
pardon, foGkrémet. kimaradt a g:)
2012. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Cickafarkos teával ecseteld vagy kamillával a fogkrém további gyulladást okozhat.
2012. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy állítólag a fogkrém további gyulladást okoz, nekem be szokott jönni! Nem vagyok túl pattanásos típus, de ha 1 évben egyszer előjön egy, akkor használ a fogkrém vízzel kevert formája!
2012. szept. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!