Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalatok a missha perceft...

Tapasztalatok a missha perceft cover bb cream-jéről?

Figyelt kérdés

SAJÁT tapasztalatokat várnék, amit eddig a Google kidobott elég meggyőző.

Olvastam az Ebay-es és a krémmániás tapasztalatokat is, de kíváncsi lennék még.

Nekem zsíros/vegyes bőröm van, erre a krémre gondoltam.


2012. szept. 26. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A fedése közepes. Ha sok pattid van, vagy kevés, de piros, akkor nem árt egy jó korrektor mellé. A "perfect cover" egy picit túlzás, bár szépen eloszlik, ezért nem tűnik alapozós maszkosnak az arcod tőle, olyan mintha nem lenne arjtad semmi.

Nekem semmit se halványított el a foltokból vagy csak nagyon picit, a pattanásokat nem mulasztotta el, pedig már a 2. tubust használom. Vagyis nem használom, mert inkább vettem egy jobb minőségű alapozót hétköznapra, ogy nem kelljen annyit vesződni a korrektorral. Hétvégén szokta a BB-t kenni, ha csak elugrom boltba, vagy nyáron, ha nagyon meleg van és az alapozó lefolyna.

összeségében 5/4-esre értékelem, de az árát nem biztos, hogy megéri.

2012. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a netes áradozások egy része bújtatott reklám.
2012. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Értem. Megpróbálom a 20 ml-st. Ebayről rendelem. Majd meglátjuk milyen lesz.

De nyugodtan írjatok, kb egy hónap míg ideér, addig is szívesen fogadok minden véleményt.

2012. szept. 26. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
ebay, 20 millis? hűha, én úgy tudom, hogy csak 50-esben létezik, meg 5 millis mintában...nehogy hamisat vegyél
2012. szept. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A magyar web drogériákban is van 20 és 50 ml-es.
2012. szept. 26. 21:41
 6/8 A kérdező kommentje:

20 ml: [link]

50 ml: [link]

2012. szept. 26. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:
ja, jó, bocsi, régen vettem, akkor nem volt még :)
2012. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eddig nekem inkább a BRTC Blemish Recover jön be, a Missha sem rossz, a fedése rendben van, viszont különösebben nem vettem észre tőle változást a bőrömön.
2012. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!