Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok BP -n olyan kozmeti...

Krétavirág kérdése:

Mondanátok BP -n olyan kozmetikust aki gyönyörű szemöldököt csinál?! (többi lent)

Figyelt kérdés

Voltam egy kozmetikusnál.Elösször ügyes volt ,másodjára is szép volt a munkája ..aztán beleszedett ..vissza növesztettem aztán megint agyonig kiszedte!Undorító volt.Alig birtam kivárni ,hogy vissza nőjön..

Félek már és nem merem a véletlenre bízni ,hogy csak besétálok valahová..



2012. szept. 26. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
13.ker gyöngyház utcában.. a visegrádi sarkán
2012. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is fontolgatom, hogy helyre rakatom, pedig fiú vagyok. Ha elmentél hozzá légy szíves írd meg a tapasztalataidat.
2012. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jolvan rendben :) Bár még nem lettem okosabb :) Remélem ott csak egy kozmetikus lesz mert ha ketten dolgoznak és én pont nem a jót fogom ki ..akkor agybaj :D
2012. szept. 26. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!