Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » L'Oreal Efassor-t hol tudok...

L'Oreal Efassor-t hol tudok venni és hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Jeges gesztenyebarna színű most a hajam, azon szeretnék világosítani, amennyit lehet. Szeretnék visszatérni az eredeti sötétszőke színemhez, vagy legalábbis hasonlót szeretnék.

Hátközépig érő hajra hány tasak kell? Mennyi ideig hagyjam rajta? Utána mehet rá egy világosabb hajfesték?


Előre is köszönöm a segítséget!



2012. szept. 27. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben biztosan kapsz.
2012. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Egyszer kipróbáltam és hatalmas csalódás volt. Szinte semmit se csinált a hajammal, pedig mindent a használati utasítás alapján csináltam. Ráadásul nagyon kevés van benne, én nem ajánlom. Inkább menj el egy fodrászhoz, hidd el olcsóbban megúszod és szebb eredményt kapsz!

2012. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!