Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajfesték az, ami...

Melyik hajfesték az, ami sötétbarna, de az eredmény fekete lesz?

Figyelt kérdés

Feketét szeretnék, de olvastam, hogy jó oda a sötétbarna is, az is sötét lesz, és nem is roncsol annyira.

Befestettem Kallos csokibarnával, sajnos sötétbarna épp nem volt az üzletben, gondoltam, az is jó lesz, hát nem lett...) Ilyen sima barna lett, nem is látszik szinte, hogy festve volt.

Szóval inkább nem kísérleteznék tovább, hanem biztos tippet kérnék. :)


2012. szept. 27. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem és azóta is próbálok tőle szabadulni (fekete lett)

[link]

2012. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!


Pedig eddig szkeptikus voltam az ilyen habos festékekkel, mert amiket hallottam, senkinek sem fogta be rendesen.


Amúgy ilyen sötét - gesztenyés barna az eredeti hajam, tehát a befogásával nem kéne gond lennie.

2012. szept. 27. 14:34
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem ki fogom próbálni.


Furák ezek a festékek. Régen vörös volt a hajam, és vettem egy ilyen Palette színezőt (tehát még csak nem is festéket), és szinte feketére befogta.

Csak megutáltam, hogy mosásnál mindig kopik és csorog a sötét lé, ezért gondoltam, hogy inkább tartóssal próbálkozom.

2012. szept. 27. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
ha sötétbarna a hajas akkor miért nem fested feketére? nekem egyáltalán nem roncsolja a hajam egy éve folyamatosan fekete vagyok sőt a rokonom most 20 éve fekete és dús a haja és nem tett benne semmi kárt ez azoknál gond akik sokat festik és mondjuk nekem a palette-től hullott a hajam a garnier nagyon jó a fodrászom is mondta h nehogy másra váltsak mert sokkal jobb minőségű lett a hajam tőle
2012. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam a barnára, mert olvastam mindenütt, hogy a fekete roncsol stb.

Tulajdonképpen jó lenne nekem az ilyen feketés barna is, vagy hogy mondjam.

Ez is olyan dolog gondolom, hogy mindenkinek más.

Meggondolom a Garniert is, köszi.

2012. szept. 27. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:

A fekete károsabb mint a szőke, a benne lévő színanyag miatt... úgy látszik még mindig kevesen tudják.

Kallos Prestige sötétbarnája jó választás lehet. Az nagyon sötét, feketének látszik.

2012. szept. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a Londa sötétbarna hajfestékét kentem rá mostmár lassan 3 éve, elsőre nagyon befogta, ha nem állt mellettem fekete hajú mindenki azt kérdezte mért festettem feketére... tetszett a színe és a fénye is, annyi baj volt vele hogy kopott, de még ha kopott is valamennyit akkor is jó sötét volt.

Tessék: az első kép festés után volt, a második pedig pár héttel később.

[link]

[link]

2012. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!