Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz a hajam. Milyen...

Nagyon száraz a hajam. Milyen sampont, balzsamot és egyéb hajápoló cuccokat használjak rá ami tényleg segít?

Figyelt kérdés
Nektek mi vált be száraz hajra? Én most mostam ki Balea samponnal és balzsammal a hajam,meg bekentem hajolajjal de még mindig száraz :S
2012. szept. 27. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

ricinusolaj heti 2 alkalommal. 5-6 órára

És heti 1-szer mézzel kend le a hajad és kb. 6 órát legyen rajta.

És Schauma sampont és balzsamot használj, lehetőleg a kókuszosat.

[link]

ezt használd a balzsammal együtt!

2012. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Syoss nutrition sampon és balzsam vált be. Minden hajmosás előtt pedig olívaolajat masszírozok a fejbőrömbe és a hajamba. 1-2 órát hagyom bedunsztolva.
2012. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én fodrász vagyok. Najó,még nem. Hiányzik az érettségi,de a szakmámat már megszereztem.

MINDENKINEK más-más sampon és balzsam kell... attól még,ha valaki azt mondja neked hogy az jó,lehet téged éppen az ellenkezőjéről fog meggyőzni. A ricinus olaj tényleg segít,de ha elkezded használni,2héten belül vágatnod kell a hajadból. De amúgy én is ajánlom! De viszont ez tévhit.. :D nem kell 5-órát rajtahagynod a fejeden. Ha a balzsamot 30-percig rajtahagyod,igen,segít. De ha 5-óráig rajtahagyod,maximum az illatát veszi át nagyon. A hajad úgyanolyan marad mintha 30-percre tetted volna rá. Elég ha a ricinusolaj 1-2órát van a hajadon. De ne vedd le róla a törüközőt,vagy a sapkát,mert melegben kell lennie,hogy hasson. És nem kellenek drága balzsamok,drága samponok...de van egy balzsam,amit mindenkinek tudok ajánlani. Mindenkin,akin eddig használtam,megvolt vele elégedve. ELSAVE- melírozott hajra. :D és tényleg,teljesen beválik. 700-ft azthiszem. sziaa

2012. szept. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ami nekem bevált (göndör, hosszú, erősszálú és elég száraz hajam van): kifésülöm gubancmentesre, aztán eloszlatok a végein, hajtöveimen ricinusolajat. Ott bemasszírozom, aztán az egész hosszra teszek belőle és ismét átfésülöm. Kb. 10 percig hagyom rajta, nem szoktam lefedni, de így is tök jól hat. Mivel keveset is van fennt rajta, nem kell 6-szor kimosni, nekem elsőre tökéletesen kijön és nagyon jól habzik a samponom is. Elseve sampont használok, majd Gliss Kur balzsamot. Ezektől annyira puha és szépen csillogó lett a hajam, hogy el sem hiszem... Mindig szenvedtem az oroszlánsörényemmel :D De teljesen megszelídült, rendezett lett, nagyon szép göndör tincseim lettek és nem szálasodik.


Ha a ricinusolaj nem válik be (bár elég sokaknak műkszik azért), valamilyen hajpakolást szerezz be mindenképp. Nekem egyébként sem jöttek be a baleás termékek. Ha nem jön be, akkor azonnal csere, jobb nem lesz... :)

2012. szept. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is valami jobb sampon kéne az én kezelhetetlen hajamra mint a Baleás. Nekem a ricinus olajtól se lessz sokkal szebb a hajam :S De viszont többet nőtt mióta használom :DD ÉS köszi a válaszokat ;)
2012. szept. 28. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!