Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipróbáltátok már? A tapasztal...

Kipróbáltátok már? A tapasztalataitokat megosztanátok?

Figyelt kérdés

Loreal sublime mousse-ról van szó.


[link]


Ilyen hajszínt szeretnék. Az 50-es vagy a 41-es árnyalatot használjam inkább?

Az 50-es is sötét lesz?

Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm. :)



2012. szept. 27. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom. Fodrász vagyok. Lehet,hogy nagyon megvan hírdetve,és LOREAL,ami tényleg a világon (a fodrászatban...) az egyik legjobb márka,de ez nem egy normális hajfesték. Hidd el nekem,lehet elsőre jó lesz tőle a hajad,de majd egy idő után elroncsolódik. A szalonunkban mi is LOREÁL-os festékeket használunk,de amikor szerződést akartak kötni erre a termékre is,mindenki húzta a száját. Még a fönök is. Én személy szerint nem ajánlom,de a Te hajad. ...
2012. szept. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaj, csak Lorealt ne, rémes, nem értem miért lett olyan nagy márka, mikor ott a párszáz forintos Kallos és milliószor jobb és a színei is szebbek...

[link]

[link]

Ha sötét a hajad válassz egy árnyalattal világosabbat mint amilyenre akarod.

2012. szept. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

Na szerintem a kallos,az egy forintot nem ér. Minden vendégem ( amikor kallos-termékeket használtunk ) rosszul jött vissza... pár száz forint? köpetet nem ér. De kinek mi,ez is változó. Bár azt tudom,hogy 50-emberből maximum 10-szerette. Ez nekem meggyöző volt. a loreál nak jók a samponjai,a balzsamjai,a festékei is. Csak ez a hab-os nem. Amúgy a sima festékek,igen is jók.

2012. szept. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én már használtam L'Oreal hab állagú festéket. 50-es árnyalatban és a színe tökéletes lett, csak mivel szőke voltam, nekem ez még mindíg világos. Ezért gondoltam még egyszer befesteni, mert olyan színt szeretnék mint a képen. Sajnos szalonokra nincs pénzem. Amikor még melíroztattam volt 5000 forint, hát akkor a festés biztos több, mint 10.000, mert hosszú, majdnem derékig érő hajam van. Sajnos ez nekem jelen pillanatomban megfizethetetlen egy hajért. Viszont ha fodrász kellékesnél veszem a dolgokat, akkor sem tudom rendesen kikeverni, és igazából hamar kikopik nekem az ilyen kallos meg ilyenek. Esetleg valamilyen más márka, vagy hogy mit keverjek mivel ? Válaszaitok köszönöm előzőek. :)
2012. szept. 28. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!