Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség a hajpakolás...

Mi a különbség a hajpakolás és a hajbalzsam között?

Figyelt kérdés
Lehet egymás után a kettőt használni?
2009. aug. 3. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egymás után szoktam, nem is egy márkájút, de végül is ha pakolást használsz, akkor a balzsam igazából felesleges. A különbség talán annyi lehet, hogy a pakolás sűrűbb, és több benne a 'tápanyag', mint a balzsamban. Meg tovább kell rajtahagyni a hajon. Sokkal puhább és fényesebb is tőle, mint amikor csak balzsamot használ az ember.
2009. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
17%

Mjadnem igaz, amit az előttem hozzászoló írt.

Nos az a különbség, hogy a pakolás sűrűbb a baézsam hígabb, de ugyan aannyi hatóanyag van benne. E között nincs különbség. Mindkettő ugyan úgy ápolja a hajat.

Csak sokmindenki úgy tudja , és használja, hogy a baézsamot csak épp a hajra kenik és le is mossák rögtön vagy kb 10 pecig ha rajta hagyják, a pakolást meg fél órát is a hajon van.

Nos a balzsamot is lehet fél óráig is a hajon hagyni és a pakolást is leh lehet rögtön mosni.

MINDEGY!

én balzsamot használok, 2 órát vana hajamon, közbe fürdősapi van a fejemen és be van bugyolálva törölközőve,mivel ha melegen van tartva a haj, a pakolás/balzsam annál jobban kifejti a hatását és gyorsabban:)

Egyébként tévhit, hogy a balzsamoktól és a pakolásoktól szép fényes lesz a haj.Lehet valóban puha és selymes tapintású igen, mivel pótolja a vizet a hajszálakba, nem engedi kiszáradnimezáltal, de fényes leginkább a tojártól lehet.

Mármint aki redszeresen használ tojás, vagy avokásó pakolást, az tudja, és tapasztalja is valóban mind a kettő nagyon jó fényesítőszer, természetes is, mivel nincs benne mesterséges adalék, táplálja és hidraltálja is a hajat.

Ettől lesz igazán selymes, lágy , puha tapintású a haj és természetes fényes, mint az enyém.:)

Tapasztalat!

2009. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!