Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan lehet megállapítani,...

Honnan lehet megállapítani, hogy melyik színtipusba tartozom? A meleg vagy hidegbe?

Figyelt kérdés
A bőröm fehér, viszont nem szeplős,könnyen barnul,(kivétel az arcom ami fehérebb szokott lenni, de nem ég le)a szemem világos barna, a hajam meg sötétszőke aranyos fényű. Ez alapján a meleg színtipusba sorolnám magam, de azok az oldalak amiken erről írnak ott a kifejezetten szeplős és vörös hajúakat tekintik annak. És a hajszínválasztásnál meg abszolúte de nem igaz rám nézve,hogy a vörös hajszín jól állna.
2012. szept. 28. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
mindneképp meleg típus szerintem. A hideg a kék szeműek, szőke hajúak. Nem tudom Te hol nézted hogy a szeplős vörös a meleg típus. A barna hajút, szeműt minek mondták?
2012. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ezek alapján mi jön ki? (Tudom, nem egy 100%-os teszt...)

Azt is nézni kell, hogy pl. a szemed fehérje milyen, meg az erek a kezeden.

Nekem barna hajam és szemem van, mindegyik nagyon sötét, feketés. A bőröm nagyon világos, az ereim inkább kékesek, lilásak, a szemfehérjém is kékes. Így simán tél vagyok, tehát hideg. Még akkor is, ha barna a szemem és a hajam.

2012. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, valóban én a meleg színtipusba tartozom, a teszt is ezt hozta ki. Ami a hajszínválasztást illeti, a legtöbb helyen a vöröses árnyalatú hajszíneket írják, holott nekem a vörös nem állna jól, csak ami aranyos fényű világosabb barna.
2012. szept. 28. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


MELEG tónusú embereknél az arcszín általában barackos, pirospozsgás, aranyló, sárgás, árnyalatú. Ha nagyon világos a bőrszín, akkor is sárgás. A szeplők szintén aranybarnák, csokoládébarnák. A bőr lehet érzékeny, könnyen piruló, leégő.


HIDEG tónusú embereknél az arcszín általában rózsaszínes, porcelánfehér, kékes, esetleg szürkés-kreolos árnyalatú. A szeplők hamvasbarnák, kakaóbarnák, szürkésbarnák.


Ami a hajszínt illeti: ha hamvas, szürkés, ezüstös a hajszíned (legyen barna, szőke, vagy fekete) akkor valószínű hideg típus vagy.


Ha aranyló, rezes, vöröses barna, szőke vagy vörös vagy, akkor meleg színtípus vagy.


Ha bizonytalan vagy, próbálj színeket magad elé!

Hideg színek: lila, tiszta kék, tiszta piros, rózsaszín

Meleg színek: narancssárga, sárgászöld, paradicsompiros, csokoládébarna stb.


Itt is sok infó van még erről:

[link]

2012. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos infót. Az az oladal,amit írtál különösen nagyon jó! Sokat segítettél, köszönöm! :)
2012. nov. 6. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!