Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat kérjek a fodrásztól?

Milyen hajat kérjek a fodrásztól?

Figyelt kérdés

2-3 hónapja, saját magamnak vágtam le a hajam. kb 5 centit, mert el volt töredezve.

De így egyenek a vége, mármint semmi fokozat, tépés stb...

Viszont göndör, és így nyomi.

V alakot nem szeretnék, mert így is váll alatt 3-4 centivel ér, és akkor elöl csak még rövidebb lenne. a tépés megint nem jó. Vagy mégis?

Segítsetek kérlek.



(régi hajam, ha ez számít valamit: [link]


jó lenne, ha simét valami ilyesmi lenne)


2012. szept. 28. 16:16
 1/2 A kérdező kommentje:
*egyenes
2012. szept. 28. 16:16
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan hajat akarsz akkor nem tudsz mást csinálni minthogy megnöveszted. Két évvel ezelőtt én is így jártam, hogy le kellett vágni a hajamból 5cm-t mert eltöredezett és így akkora volt mint a tied, de nem igazán tudtam vele mit kezdeni mert rövidet nem akartam. Szerintem növeszd még egy pár hónapig és akkor tudsz majd rendes fazont csináltatni neki hosszabba.:) Ha nagyon zavar addig kérd meg, hogy csak egy kicsit szedje meg, hogy jobb legyen az esése és azzal meg kihúzod addig amíg vissza nő az az 5cm.:)
2012. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!