Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szeretném feketére...

Nagyon szeretném feketére színezni a hajam, de most h nyár lesz nem fogja nagyon kiszívni a nap? Belevágjak a feketébe?

Figyelt kérdés
Természetese festett hajra való sampont meg kondicionálókat használnék, de kicsit szkeptikus vagyok ez ügyben...
2008. máj. 18. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
szia:)nekem kb 2éve lesz lassan fekete hajam,és akár nyár van akár tél nem fog olyan vészesen kiszívódni,igaz 1-2hónap alatt azért kiszívja,ha hajfesték..ha színező akkor hamarabb kifog kopni és szívja a nap is,ahogy az egyik barátnőmét is.de ez is egyén és hajfüggő,szóval sztem nem lesz nagy gond:)
2008. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szerintem akkor kipróbálom:)köszike a válaszodat:)talán jobb is ha nyáron próbálom ki, mert nem lesz aakkora gond ha nemtetszik:)
2008. máj. 18. 10:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Pont nyáron akarod kipróbálni? Le fogja sütni a fejedről a Nap! ...és nem tudom, feketéről mennyire egyszerű visszatérni világosabbra.
2008. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Le fogja sütni a fejedről a Nap<---bocsika de ezt h érted?:D
2008. máj. 18. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:
szia,az első kommentelő vok:) sztem úgy gondolta h meleg lsz a fekete haj:)bár ki lehet bírni sztem,nekem is az van.világosabbra nem lehet utána váltani ha festék..ha színező akk igen:)szal hajrá,és sztem szebb is lesz,mert csillog.nekem spec jobb lett tőle a hajam,bár ez festék:)
2008. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is fekete 2 éve,nem szívja ki a nap,bár én havonta festem,csak nagyon meleg(az enyém derékig érő)ha süti a nap.
2008. máj. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia! Én nem ajánlanám. Nekem is fekete a hajam és iszonyú nehezen lehet tőle megszabadulni, akár szinező akár festék... Én már fél éve szenvedek, leszivatni nem akarom mert tönkreteszi a hajt.
2008. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hajat
2008. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is három évembe telt, mire meg bírtam tőle szabadulni.Derékig ér az én hajam is, nagyon meleg volt, és nekem elég sok kárt csinált benne a napocska, szóval sokat kellett festeni:( Szerintem előbb csak szinezd. az gyorsan kikopik
2008. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!