Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilcsi termék! Melyiket vegyem?

Ilcsi termék! Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Halottam az úgynevezett Ilcsi termékekről... Elég sok miteszerem van és szeretném eltüntetni őket. Melyik Ilcsi terméket vegyem meg?? De ajánlhattok más termékeket is... Köszi
2009. aug. 3. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Pontosan a miteszereidre akarod az Ilcsit?

Amúgy én is használok.

A miteszer legjobban úgy tudjuk eltüntetni, ha kinyomjuk, ezért fontos havi 1x elmeni nagykezelésre a kozmetikushoz, már aki meg is engedheti magának.

Azért írtam havi 1x mert sajnos hamar újraképződnek.

De nem ajánlatos magunknak kinyomodni.

Én a patis arcomra használom,persze miteszereim is vannak :S

Nagyon jó a csipkebogyó-kukoricás arcradír , a feket szappan , de ezek patis, zsíros arcra jók.

Kifejezetten miteszerre nincs ilcsi termék, és más bolti se hiába reklámozzák, mivel azok nem veszik ki a miteszert még a radír se.

Ezért ha zavar a miteszer járj rendszeresen nagykezelésre.

De az Ilcsik tényleg nagyon jók azzal mellett nagyon szépen karban tudod tartani az arcodat.

www.ilcsi.com

de legjobb ha megkérdezel egy olyan kozmetikust, aki Ilcsivel dolgozik, ő okosabbat tud neked mondani :)

2009. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

rendben...köszönöm =) a fekete szappant már beszereztem de az csak kicsit tisztította meg az arcom...

akkor szerintem meglátogatok egy kozmetikust :D

2009. aug. 3. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!